Masz pytania? Zadzwoń +48 89 625 31 93

Tynk sanitarny IZONIL® – dlaczego warto z niego korzystać?

Tynk sanitarny IZONIL® – dlaczego warto z niego korzystać?

Jeśli szukamy idealnego materiału zapewniającego dobrą izolację to zdecydowanie warto zastanowić się nad użyciem i skorzystaniem z tynku sanitarnego IZONIL®. Jest to nowoczesny rodzaj tynku, który charakteryzuje się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi. Szukając idealnego materiału do pokrycia powierzchni warto zastanowić się nad jego właściwościami.

 

Tynk sanitarny IZONIL® – dlaczego warto z niego korzystać?

 

Tynk charakteryzuje się bardzo dużą skutecznością, a co ważne –   jako jedyny nie wymaga warstw izolujących, co pozwala nam na znaczne skrócenie czasu pracy oraz zaoszczędzenie naszego cennego czasu i  pieniędzy. Dzięki temu szybciej osiągniemy nasz wymarzony efekt.

Warto zauważyć, że produkt może sprawdzić się tam, gdzie niemożliwe jest zastosowanie innych rodzajów tynku. Użycie tego produktu gwarantuje szybkie wysychanie, ponieważ pozwala na jednoczesną izolację – szczególnie mokrych powierzchni naszych ścian i jednocześnie umożliwia przenikanie pary wodnej oraz powietrza.

 

Tynk sanitarny IZONIL® – jakie są pozostałe jego właściwości i zalety?

Oprócz niewątpliwej zalety – skrócenia naszego czasu pracy, tynk IZONIL®  jest substancją w pełni bezpieczną dla zdrowia! I co szczególnie ważne – nie powoduje skutków ubocznych u człowieka. Jest wyjątkowo odporny na ciśnienie wody, co w praktyce oznacza, że nie ulegnie uszkodzeniu lub zmyciu nawet przez bardzo wysokie ciśnienie wody.

Produkt został nagrodzony złotym medalem, co tylko potwierdza jego skuteczność i profesjonalne wykonanie. Tynk sanitarny IZONIL® został szczególnie doceniony i nagrodzony podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych, które odbyły się w roku 2017 w Poznaniu. To tylko dodatkowo potwierdza jego walory i skuteczność działania.  

 

Czym charakteryzuje się preparat IZONIL®? Co jeszcze warto wiedzieć na jego temat?

 

IZONIL® to produkt w postaci tynku sanitarnego umożliwiający hydroizolację, który gwarantuje nam szczelność nawet w przypadku wyjątkowo wysokiego ciśnienia wody. Jest to wyjątkowo skuteczny preparat, który zawiera  szereg odpowiednio dobranych, najwyższej klasy składników.

Jeśli borykamy się z problemem wilgoci w pomieszczeniach to zdecydowanie warto wypróbować tynk IZONIL®. Pozwoli on nam pozbyć się tego uciążliwego problemu szybko i tanio, ponieważ pozwala na jednoetapowy przebieg pracy i nie wymaga dodatkowych środków izolujących.                                                                                                                  

Tynk IZONIL® chroni nas przed rozwojem wilgoci oraz towarzyszących jej bakterii i grzybów, co sprawia, że chroni nasze zdrowie. Warto zainwestować w tego typu produkt, aby chronić zdrowie swoje, swojej rodziny oraz pracowników.