Masz pytania? Zadzwoń +48 89 625 31 93

HYDROIZOLACJA IZONIL® – jeden produkt, wiele zastosowań

 

HYDROIZOLACJA IZONIL® została poddana ekstremalnym testom w różnych częściach świata. Przeszła pomyślnie surowe testy zarówno w siarczystym mrozie jak i tropikalnych upałach. Poniżej chcielibyśmy przedstawić Wam kilka obiektów referencyjnych wraz z konkretnym studium przypadku. IZONIL® idealnie nadaje się do stosowania tam, gdzie inne hydroizolacje po prostu sobie nie poradziły- ektremalnie trudne mokre warunki to miejsce w którym ten tynk radzi sobie perfekcyjnie. Bez względu na to czy chodzi o zabezpieczenie nowego obiektu, czy renowację 100 letniej piwnicy IZONIL® jest najlepszym rozwiązaniem i zapewnia trwałe efekty. 

Mokre ściany w piwnicy domu z 1938 roku. Czy IZONIL® da radę?

W ciągu ubiegłych dziesięcioleci, pomimo okapu dachowego oraz częściowo zadaszonego tarasu ściany piwnicy nasiąkły wilgocią i na dużej powierzchni wystąpiły odpowiednie wysolenia oraz wytwory pleśni.

Projekt w Gubinie, Polska.

Warsztat samochodowy w Gubin / Polska, na południe od Eisenhüttenstadt, bezpośrednio przy granicy niemiecko-polskiej. W wyniku poziomu wód gruntowych woda wcisnęła się do otworu montażowego.

Zabytkowy Kościół w Łęgutach

Kościół został wybudowany z polecenia właścicieli wsi, znanego pruskiego rodu von Deg Groeben w latach 1737 – 1738. Przez ostatnie dziesięciolecia jego stan znacznie się pogorszył przez przedostającą się do murów wilgoć.

INNE OBIEKTY REFERENCYJNE IZONIL®

Jednym z nich jest piwnica Kamarno (Słowacja). Ta piwnica z powodu aktywności wód gruntowych i dużego zawilgocenia, nie była używana od ponad 100 lat. Została odrestaurowana w jednym cyklu pracy przy zastosowaniu produktu IZONIL®.

Piwnica Kamarno PRZED RENOWACJĄ

Piwnica Kamarno PO RENOWACJI

POZOSTAŁE OBIEKTY

TECHCOM VIETNAM

ZSIGMOND HUNGARY

MARRIOT INDIEN

BUDAPEST HUNGARY

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami