Masz pytania? Zadzwoń +48 727 441 440

HYDROIZOLACJA IZONIL® – jeden produkt, wiele zastosowań

 

HYDROIZOLACJA IZONIL® została poddana ekstremalnym testom w różnych częściach świata. Przeszła pomyślnie surowe testy zarówno w siarczystym mrozie jak i tropikalnych upałach. Poniżej chcielibyśmy przedstawić Wam kilka obiektów referencyjnych wraz z konkretnym studium przypadku. IZONIL® idealnie nadaje się do stosowania tam, gdzie inne hydroizolacje po prostu sobie nie poradziły- ektremalnie trudne mokre warunki to miejsce w którym ten tynk radzi sobie perfekcyjnie. Bez względu na to czy chodzi o zabezpieczenie nowego obiektu, czy renowację 100 letniej piwnicy IZONIL® jest najlepszym rozwiązaniem i zapewnia trwałe efekty. 

Mokre ściany w piwnicy domu z 1938 roku. Czy IZONIL® da radę?

W ciągu ubiegłych dziesięcioleci, pomimo okapu dachowego oraz częściowo zadaszonego tarasu ściany piwnicy nasiąkły wilgocią i na dużej powierzchni wystąpiły odpowiednie wysolenia oraz wytwory pleśni.

INNE OBIEKTY REFERENCYJNE IZONIL®

Jednym z nich jest piwnica Kamarno (Słowacja). Ta piwnica z powodu aktywności wód gruntowych i dużego zawilgocenia, nie była używana od ponad 100 lat. Została odrestaurowana w jednym cyklu pracy przy zastosowaniu produktu IZONIL®.

Piwnica Kamarno PRZED RENOWACJĄ

Piwnica Kamarno PO RENOWACJI

POZOSTAŁE OBIEKTY

KOSARISKA LAKE SK

LEMAN VIETNAM

TECHCOM VIETNAM

ZSIGMOND HUNGARY

MILLENIUM VIETNAM

HYATT INDIEN

KOMAROM HUNGARY

MARRIOT INDIEN

FISHERMAN MACAU

BUDAPEST HUNGARY

HYDERABAD INDIEN

NOVOTEL VIETNAM

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami