#Budowa, remont, dom

Parafia Libertów Ogłoszenia: Aktualności i Wydarzenia Parafii – Informacje dla Parafian

Parafia Libertów Ogłoszenia: Aktualności i Wydarzenia Parafii – Informacje dla Parafian

W Parafii Libertów wiele się dzieje! Chcielibyśmy podzielić się z naszymi parafianami najważniejszymi aktualnościami oraz planowanymi wydarzeniami w naszej wspólnocie. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.


Podzieliliśmy się razem radością Bożego Narodzenia!

Wspólne świętowanie Świąt Bożego Narodzenia było dla nas niezwykle ważne. Dziękujemy wszystkim parafianom za udział w liturgii, modlitwie i podzielenie się radością z narodzenia Zbawiciela. Świąteczne msze były pełne nabożeństwa i refleksji, które zostały dostosowane do aktualnych obostrzeń sanitarnych. Cieszymy się, że mogliśmy przeżyć te ważne dla nas wszystkich chwile razem. Dziękujemy również za wspomaganie działań charytatywnych w okresie Bożego Narodzenia.


Spotkanie dla młodzieży – zaproszenie do uczestnictwa!

Mamy zaszczyt zaprosić młodzież naszej parafii na spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę. Będziemy omawiać temat wolontariatu i modlitwy w życiu codziennym. Spotkanie poprowadzi ks. Jan Kowalski, a zapewniamy, że będzie pełne ciekawych rozmów i inspirujących historii. Zachęcamy wszystkich młodych parafian do wzięcia udziału i do przyjścia wraz ze swoimi rówieśnikami. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 w sali parafialnej.


Ważna informacja: Zmiany w harmonogramie Mszy Świętych

Chcielibyśmy poinformować naszych parafian, że w związku z remontem naszej świątyni, zostanie zmieniony harmonogram Mszy Świętych. Od przyszłego tygodnia, wszystkie Msze Święte w dni powszednie będą odprawiane w kaplicy parafialnej. Nie martwcie się, wszystko zostanie odpowiednio oznaczone, abyście mogli łatwo znaleźć miejsce, w którym będziemy się modlić. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie.


Parafia na Facebooku – śledź nasze wydarzenia online!

Czy wiesz, że nasza parafia ma swoją stronę na Facebooku? Zachęcamy wszystkich parafian do polubienia naszej strony, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i informacjami. Regularnie umieszczamy zdjęcia z naszych spotkań i uroczystości, a także transmitujemy niektóre msze online, aby osoby, które nie mogą nas odwiedzić, mogły wziąć udział w modlitwie. Bądź z nami na Facebooku i nie przegap żadnego ważnego wydarzenia!


Coming Soon: Kurs Przygotowawczy do I Komunii Świętej

Dla rodzin naszych najmłodszych parafian mamy świetną wiadomość! Wkrótce rozpoczniemy kurs przygotowawczy do I Komunii Świętej. Kurs będzie składał się z kilku spotkań, podczas których dzieci i ich rodzice będą mogli się przygotować do tego ważnego sakramentu. Szczegółowe informacje zostaną opublikowane w najbliższych dniach, więc prosimy o śledzenie naszej strony internetowej oraz ogłoszeń w kościele. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w tym kursie!


List do Parafian: Podziękowanie i plany na przyszłość

Drodzy Parafianie, chcielibyśmy podziękować wszystkim za zaangażowanie, wsparcie i obecność w naszej parafii. Wasza wierność i oddanie przekraczają wszelkie oczekiwania. Wasze modlitwy i działania na rzecz wspólnoty są zawsze nieocenione. W nadchodzącym roku planujemy organizację wielu pięknych wydarzeń i spotkań dla naszej Parafii. Bądźcie z nami i włączcie się do naszych wspólnych działań. Jesteście dla nas najważniejsi!


Podsumowanie

Parafia Libertów pełna jest radości, modlitwy i wspólnych działań. Dziękujemy wszystkim parafianom za ich zaangażowanie i wsparcie. Bądźcie z nami na bieżąco, śledząc nasze wydarzenia i aktualności na Facebooku oraz na naszej stronie internetowej. Przyszłość wygląda obiecująco, a my jesteśmy gotowi wziąć w niej udział razem z Wami. Błogosławieństwa dla całej naszej parafii! Święty Jan Paweł II, módl się za nami!