#Budowa, remont, dom

4 porady jak usunąć mokry tynk z mokrych ścian

Czy jesteś fanem mokrego tynku? Następnie musisz wiedzieć, że tynk jest pierwszą warstwą ściany, które można umieścić, aby ściany wodoodporne. W przypadku, gdy nie chcesz umieścić tynk, a następnie można uczynić go wodoodpornym poprzez zastosowanie cienkiej warstwy białej farby na ścianach.

Tynk na mokre ściany:

Tynk jest materiałem używanym do uczynienia ścian wodoodpornymi. Jest to głównie mieszanina piasku, cementu i wody. Musisz wymieszać materiały w określonej proporcji, a następnie musisz zastosować go na ścianach.

Jednak jeśli chodzi o mokry tynk, to jest to dla Ciebie duży problem. Musisz utrzymać jego wilgotność przez kilka dni, ale nie możesz użyć na nim zbyt dużo wody. To jest jak jajko i jeśli umieścisz zbyt dużo wody to pęknie. Musisz użyć trochę wody i będzie działać doskonale.

Porady dotyczące usuwania mokrego tynku:

Trzeba użyć wilgotnej szmatki do przetarcia tynku i trzeba go usunąć ze ścian jednym ruchem. Musisz przetrzeć tynk od góry w dół do podstawy.

Następnie trzeba umieścić niewielką ilość wody w misce, a następnie trzeba dodać sodę oczyszczoną. Umieść miskę w pobliżu mokrego tynku i dobrze wymieszaj. Kiedy już dobrze wymieszasz, musisz zastosować go na całej ścianie. To będzie działać jako rozwiązanie do usuwania tynku ze ściany.

Wnioski:

Mokry tynk może spowodować kilka problemów dla twoich ścian. Jeśli masz mokry tynk na swoich ścianach, to trzeba go usunąć tak szybko, jak to możliwe. To zajmie czas, aby wyschnąć, ale nie będzie działać jak trwałe rozwiązanie.